AMIKO SHD 8150 CXE

Značka: Amiko
  • HD satelitní přijímač,1x čtečka karet, 2x USB 2.0, FastScan, LAN, podpora multimédií
  • Naše cena: 1 888 Kč
ks
Obrázek produktu - AMIKO SHD 8150 CXE

Popis produktu

Nová řada 8100 digitálních satelitních HD přijímačů. Digitální satelitní přijímač pro příjem programů v kvalitě High Definition 1080p; 720p i SD kvalitě 576p; 576i s UNI čtečkou karet. Jednoduchá instalace služeb Skylink a Freesat pomocí funkce Fast Scan. Přístroj malých rozměrů. Ethernet konektor. Skvělý poměr výkon / cena.

Přijímač je vybaven dvojicí USB konektorů verze 2.0. Jeden se nachází na předním panelu pod krytkou, druhý na zadním panelu.
Konektory lze využít pro připojení Flashdisku nebo externího USB harddisku. Na toto paměťové médium lze následně pořídit záznamy oblíbených pořadů nebo lze využít funkci časového posunu TimeShift.
USB konektory lze také využít pro přehrávání multimediálních souborů. Amiko podporuje soubory typu JPEG, BMP, MP3, OGG, FLAC, AVI, MKV, TS, TP, TRP, MPG, MP4. Spolupracuje s disky ve formátu FAT32 a NTFS.

Amiko HD 8150 je vybaven ethernetovým konektorem pro připojení do domácí sítě. Podporuje i bezdrátové připojení pomocí USB WiFi adaptéru.(RT5370). Po připojení k síti se zpřístupní aplikace, které naleznete v menu Application. Můžete využívat aplikace jako YouTube, Předpověď počasí, RSS čtečka, Web TV, DLNA.

Přijímač podporuje streamování televizních a rádiových programů pro Android zařízení v lokální síťi. Pro streamování je zapotřebí si stáhnout zdarma program z Google play - Amiko Streamer. Program umožňuje i přepínání programů. V přijímači musí být zapnutá funkce "Big2Small".

AMIKO SHD 8150 CXE Technické parametry:

- Příjem DVB-S v MPEG-2 a DVB-S2 MPEG-4/H.264
- 1x čtečka UNI (po nahrátí alternativního software podporuje i systém Cryptoworks, Irdeto, ICE karty - funkcionalita není garantována)
- PVR funkce pomocí USB 2.0 - Time shift
- RS 232 - update SW
- Ethernet konektor
- 4 Digitální LED displej
- Elektronický programový průvodce (EPG) s OSD informacemi
- Favoritní kanály
- Teletext (VBI)
- Formát obrazu 4:3, 16:9(Letter Box)
- Výstup HDMI
- 1x TV Scart
- Optický audio výstup S/PIDF
- Full HD (1080p), výstup přes HDMI
- Podpora DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2, USALS
- Automatické i manuální vyhledávání
- Uživatelsky přívětivé grafické menu
- Rodičovský zámek
- Paměť posledního zvoleného kanálu
- Nízká spotřeba v pohotovostním režimu <0,5>
- Rozsah provozních teplot: 0°C ~40 ° C
- Rozměry (ŠxVxH) in mm: 220mm*40mm*160mm


Podobné zboží

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace