Optibox Zebra mini

Značka: Opibox
  • Satelitní HD přijímač s vestavěným licencovaným dekodérem IRDETO PI-sys, podpora karet: ICE/Irdeto Skylink, CS Link nebo freeSAT by UPC Direct; HDMI, 2x SCART, nahrávání na USB externí média s funkcí TimeShift, EPG, teletext, podpora TXT titulků
  • Naše cena: 2 390 Kč
ks
Obrázek produktu - Optibox Zebra mini

Popis produktu

Optibox Zebra mini představuje satelitní HD přijímač s vestavěným licencovaným dekodérem IRDETO PI-sys. Tento model je vhodný pro příjem českých i slovenských programů. Použít lze nové karty ICE/Irdeto Skylink, CS Link nebo freeSAT by UPC Direct.

 

Ladit kanály lze manuálně nebo automaticky a interní paměť dovoluje uložit až 6000 programů. Přehrávač disponuje PVR funkcí, která umožní nahrávání jednoho programu na připojený externí disk nebo flash disk přes zabudovaný USB konektor a druhý program ze stejného transpondéru lze sledovat. Podporovaná je i funkce Timeshift, kterou oceníte, pokud si budete potřebovat na chvilku odběhnout od televizoru a nechcete přijít o svůj oblíbený seriál.

 

Přijímat lze programy v normách DVB-S a DVB-S2 včetně komprese MPEG-4/H.264 a maximální rozlišení je až 1920 x 1080 bodů. Teletext nabídne paměť až na 400 stran a elektronický průvodce EPG, program až na 7 dní dopředu, který v dnešní době pomalu nahrazuje klasické tištěné vydání televizního programu.

 

Široké možnosti propojení zajišťují nejrůznější konektory: HDMI a YPbPr výstup, Digitální audio S/PDIF výstup. 2x scart. Rodiče, mohou ocenit přítomnost rodičovského zámku, který slouží k ochraně dětí před nevhodnými programy.


Podobné zboží

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace